Ogłoszenia Duszpasterskie:

V NIEDZIELA WIELKANOCNA

18 maja 2014r

1. W kalendarzu liturgicznym wspominamy:

- w czwartek               - wspomnienie św. Rity z Cascii

- w sobotę                   - wspomnienie Najśw. Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych    

2. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwa majowe. Trwajmy w modlitwie przy Maryi wypraszając przez Jej wstawiennictwo potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo dla każdego z nas.

3. Dziś przed kościołem zbiórka do puszek na Światowe Dni Młodzieży, które będą w Krakowie w 2016 roku. W imieniu ks. Kardynała Stanisława Dziwisza dziękujemy za każdą ofiarę.

4. Zapraszamy na Dróżki Pana Jezusa do Kalwarii Zebrzydowskiej. Pojedziemy na nie 7 czerwca. Zapisy w zakrystii od dziś do niedzieli 1 czerwca. Koszt wyjazdu – 20 zł.

5. W naszym parafialnym kiosku są do nabycia czasopisma religijne. Zapraszamy.

6. Dziękujemy wszystkim, za ofiary na budowę naszej świątyni – te składane w kancelarii oraz te wpłacane na nasze konto.

7. Mieszkańcom domu przy ul. Widok 20 dziękujemy za ofiarę złożoną na sprzątanie i budowę kościoła. Msza św. w Waszej intencji będzie odprawiona we wtorek o godz. 18.00. Na najbliższy tydzień troskę o Dom Boży, powierzamy mieszkańcom domu przy ul. Widok 22.