Dzisiaj jest: 19 września 2017
Imieniny obchodzą: Konstancja, January
Rozmiar tekstu
Parafia Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Św. Stanisława Biskupa i Męczennika

Próby Asyst

Na Święte Triduum Paschalne

Wielki Czwartek i Wielki Piątek:

Wielka Sobota i Rezurekcja:

w Wielki Poniedziałek  30 marca 2015 o g. 1830.

OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA!!!

WSZYSTKICH  MINISTRANTÓW  I LEKTORÓW

OBOWIĄZUJE  STRÓJ GALOWY

/ biała koszula, czarne spodnie, wyjściowe czarne obuwie / 

PROSZĘ TAKŻE O PUNKTUALNOŚĆ

x. Ryszard

ASYTSA NA MSZĘ ŚW. WIECZERZY PAŃSKIEJ

WIELKI CZWARTEK  2 kwietnia 2015 r. g. 1800

CEREMONIARZ 

SEBASTIAN KOZAK

MINIST.  KSIĘGI 

MICHAŁ   ZMARŁY

LEKTOR 1 

MICHAŁ   MAZGAJ

LEKTOR 2 

MICHAŁ   ZIĘCIK

KRZYŻ 

NORBERT   KOZAK

MINIST. ŚWIATŁA 1 

JAKUB  WARCHAŁ

MINIST. ŚWIATŁA 2 

KAMIL  JANIK

MINIST.OŁTARZA 1 

SEBASTIAN   RYGLOWSKI

 MINIST.OŁTARZA 2 

ADAM   SLÓSARCZYK

MINIST.OŁTARZA 3 

DAMIAN   ADAMSKI

MINIST.OŁTARZA 4 

ROBERT   RYDZEWSKI

TURYFERARIUSZ 

ADRIAN  KOZAK

ŁÓDKA 

PIOTR   ZMARŁY

PRECENTORZY 

DOMINIK  DZIWINSKI , MATEUSZ  POPIELAK,

TOMASZ  SLÓSARCZYK, 

/POSŁUGUJĄCY/ 

JAROSŁAW  KOGUT, ADRIAN  JURASZ,

MATEUSZ  ŁAPA, JAKUB CHOLEWA i  inni.

ASYSTA  PRZYCHODZI  NA  g. 1730  !!!

 

Droga Krzyżowa 

w WIELKI PIĄTEK 3.04.2015

Godz. Krzyż

Świece

1600

MICHAŁ   MAZGAJ

1. JAKUB    WARCHAŁ

2. ROBERT    RYDZEWSKI

 
2300

MATEUSZ POPIELAK

1. JAROSŁAW  KOGUT

2. DOMINIK  DZIWINSKI

Pomoc:  KTO  MOŻE

 

ASYTSA NA LITURGIĘ MĘKI PAŃSKIEJ

WIELKI PIĄTEK 3  kwietnia 2015 r. g. 1800.

CEREMONIARZ  MICHAŁ   ZMARŁY
MINIST.  KSIĘGI  SEBASTIAN    KOZAK
LEKTOR   1  MATEUSZ ŁAPA
LEKTOR  2  MICHAŁ  MAZGAJ
Wnoszący  Krzyż 

DOMINIK  DZIWINSKI,  MATEUSZ POPIELAK,

ADRIAN KOZAK

KRZYŻ  JAKUB  CHOLEWA     NORBERT  KOZAK
MINIST. ŚWIATŁA 1  KAMIL   JANIK
MINIST. ŚWIATŁA  2  ADAM    SLÓSARCZYK
MINIST. ŚWIATŁA  3  ROBERT   RYDZEWSKI
MINIST. ŚWIATŁA  4  SZYMON   AUGUSTYNEK
MINIST.OŁTARZA  1  JAKUB    WARCHAŁ
 MINIST.OŁTARZA  2  SEBASTIAN   RYGLOWSKI
MINIST.OŁTARZA 3  KACPER   PAWEŁCZAK
MINIST.OŁTARZA 4  DAMIAN   ADAMSKI
TURYFERARIUSZ  ADRIAN  KOZAK
ŁÓDKA  PIOTR   ZMARŁY
PRECENTORZY 

MICHAŁ ZIĘCIK, DOMINIK DZIWINSKI ,

MATEUSZ POPIELAK, TOMASZ SLÓSARCZYK,

JAROSŁAW  KOGUT, ADRIAN  JURASZ   i  inni.

ASYSTA  PRZYCHODZI  NA  g. 1730  !!!

Święcenie Pokarmów

WIELKA SOBOTA 4 .04.2015

900 – 930 ADRIAN  JURASZ, NORBERT KOZAK
1000 – 1030 KACPER PAWEŁCZAK, DAMIAN ADAMSKI
1100 – 1130 JAKUB WARCHAŁ, SEBASTIAN  RYGLOWSKI
1200 – 1230 MATEUSZ ŁAPA, JAKUB  CHOLEWA
1300 – 1330 JAROSŁAW KOGUT, MICHAŁ  ZIĘCIK
1400 KAMIL JANIK, ROBERT RYDZEWSKI

 

ASYTSA NA MSZĘ ŚW. WIGILII PASCHALNEJ

WIELKA SOBOTA  4 kwietnia 2015 r.  g. 1800.

CEREMONIARZ

MINIST. KSIĘGI

LEKTOR 1

LEKTOR 2

LEKTOR 3

LEKTOR 4

MINIST. ŚWIATŁA 1

MINIST. ŚWIATŁA  2

MINIST.OŁTARZA  1

MINIST.OŁTARZA  2

MINIST.OŁTARZA  3

MINIST.OŁTARZA  4

TURYFERARIUSZ ŁÓDKA

OGNISKO

TUBA MIKROFON

GRANA  I  RYLEC

PRECENTORZY

 

SEBASTIAN   KOZAK

MICHAŁ ZMARŁY

MATEUSZ ŁAPA

MICHAŁ  MAZGAJ

JAKUB  CHOLEWA

MICHAŁ ZIĘCIK

KAMIL JANIK

JAKUB WARCHAŁ

ROBERT   RYDZEWSKI

SEBASTIAN   RYGLOWSKI

KACPER   PAWEŁCZAK

DAMIAN   ADAMSKI

ADRIAN  KOZAK

PIOTR   ZMARŁY

D.DZIWINSKI, M.POPIELAK

JAKUB  CHOLEWA

TOMASZ  SLÓSARCZYK, JAROSŁAW  KOGUT, ADRIAN  JURASZ i inni.

ASYSTA  PRZYCHODZI  NA  g. 17.30 !

ASYTSA NA PROCESJĘ REZUREKCYJNĄ

i MSZĘ ŚW. ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

NIEDZIELA WIELKANOCNA  5  kwietnia 2015 r. g 630

 CEREMONIARZ 

MICHAŁ   ZMARŁY

MINIST.  KSIĘGI 

SEBASTIAN    KOZAK

LEKTOR 1 

JAROSŁAW  KOGUT

LEKTOR 2  ADRIAN  JURASZ
KRZYŻ  NORBERT  KOZAK
MINIST. ŚWIATŁA 1  KAMIL   JANIK
MINIST. ŚWIATŁA 2 

ADAM    SLÓSARCZYK

MINIST. ŚWIATŁA 3 

JAKUB    WARCHAŁ

MINIST. ŚWIATŁA 4 

ROBERT   RYDZEWSKI

MINIST.OŁTARZA  1 

TOMASZ  SLÓSARCZYK

MINIST.OŁTARZA 2 

SEBASTIAN   RYGLOWSKI

MINIST.OŁTARZA  3 

KACPER   PAWEŁCZAK

MINIST.OŁTARZA  4 

DAMIAN   ADAMSKI

TURYFERARIUSZ  ADRIAN  KOZAK
ŁÓDKA 

PIOTR   ZMARŁY

FIGURKA 

DOMINIK  DZIWINSKI

MATEUSZ  POPIELAK

TUBA MIKROFONA  MICHAŁ   ZIĘCIK,  DOMINIK  DZIWINSKI ,
MATEUSZ  POPIELAK, TOMASZ  SLÓSARCZYK,
JAROSŁAW  KOGUT, ADRIAN  JURASZ   i  inni

 

CZUWANIE PRZY CIEMNICYWIELKI CZWARTEK2.04.2015

ASYSTA  PRZYCHODZI  NA  g. 6 .00 !!!!

2000 – 2030

1. JAKUB  WARCHAŁ

2. KAMIL  JANIK

2030 – 2100

1. JAKUB   CHOLEWA

2. ADRIAN  JURASZ

2100 - 2130

1. SEBASTIAN   RYGLOWSKI

2. KACPER  PAWEŁCZAK

2130 – 2200

1. MICHAŁ  ZIĘCIK

2. JAROSŁAW  KOGUT


NOCNE CZUWANIE PRZY

GROBIE PAŃSKIM

WIELKI PIĄTEK/WIELKA

SOBOTA 3/4.04.2015

2000 – 2030

1.  JAKUB  WARCHAŁ

2.  KAMIL   JANIK

2030 – 2100

1.  MATEUSZ   ŁAPA

2.  ADRIAN   JURASZ

2100 - 2130

1.  ADAM  SLÓSARCZYK

2.  TOMASZ  SLÓSARCZYK

2130 – 2200

1.  PIOTR  ZMARŁY

2.  MATEUSZ  CHOLEWA

2200 – 2230

1.  MICHAŁ  ZMARŁY

2.  MICHAŁ  MAZGAJ

2230 – 2300

1.  NORBERT  KOZAK

2.  SEBASTIAN  KOZAK

2300 – 2330

1.  SEBASTIAN   KOZAK

2.  ADRIAN   KOZAK

2330 – 2400

1.  JAKUB  CHOLEWA

2.  MICHAŁ   ZMARŁY

000 – 600

1.

2.


3.


4.


5.


6.


7.

CZUWANIE PRZY GROBIE

PAŃSKIM

WIELKA SOBOTA 4.04.2015

    730 – 8 00  DOMINIK DZIWIŃSKI                      MATEUSZ  POPIELAK
    800 – 8 30 KAMIL  JANIK                                   JAROSŁAW  KOGUT
    830 – 900 ROBERT  RYDZEWSKI                    PIOTR   ZMARŁY
   
    900 – 9 30  MICHAŁ    MAZGAJ                          MICHAŁ ZMARŁY
    930 – 10 00 KACPER  PAWEŁCZAK                   DAMIAN  ADAMSKI
   1000– 10 30  NORBERT   KOZAK                          ADRIAN   KOZAK
   1030– 11 00  ADAM  SLÓSARCZYK                     TOMASZ  SLÓSARCZYK
   1100 – 1130  JAKUB   WARCHAŁ                         SEBASTIAN  RYGLOWSKI
    1130 – 12 00  ROBERT  RYDZEWSKI                    JAKUB  CHOLEWA
    1200 – 12 30 NORBERT   KOZAK                         SEBASTIAN  KOZAK
    1230 – 1300 ADAM  SLÓSARCZYK                    TOMASZ  SLÓSARCZYK
    1300 – 1330  JAKUB  CHOLEWA                          ADRIAN  JURASZ
    1330 – 14 00 KACPER  PAWEŁCZAK                   DAMIAN  ADAMSKI
    1400– 14 30  MATEUSZ   ŁAPA                             SEBASTIAN  RYGLOWSKI
    1430– 15 00  ROBERT  RYDZEWSKI                    MATEUSZ   ŁAPA                                
    1500– 1530  KACPER  PAWEŁCZAK                   DAMIAN  ADAMSKI
    1530–16 00  MICHAŁ  ZIĘCIK                               ADRIAN  JURASZ
    1600– 1630 ROBERT  RYDZEWSKI                    MATEUSZ   ŁAPA                                
    1630– 1700  MICHAŁ  MAZGAJ                           JAROSŁAW  KOGUT
    1700 – 1730  KACPER  PAWEŁCZAK                   DAMIAN  ADAMSKI

WSZYSTKICH  MINISTRANTÓW  I LEKTORÓW

OBOWIĄZUJE  STRÓJ GALOWY

/ biała koszula, czarne spodnie, wyjściowe czarne obuwie /  PROSZĘ  TAKŻE O PUNKTUALNOŚĆ

W ostatnim czasie pożegnaliśmy:

+ Elżbietę Bułat – ul. Bajeczna 7

+ Emilia Łagos – Al. Pokoju 30

+ Władysława Filipskiego – ul. Bajeczna 5
+ Elżbietę Śpiewla – ul. Zwycięstwa 18
+ Wiesława Kośnika – Al.Pokoju 26
+ Andrzeja Papiernika - ul. Widok 18
+ Marię Małecką – ul. Bajeczna 11
+ Wandę Janczur  - ul. Bajeczna 1
+ Ryszarda Karpińskiego - Al. Pokoju 24
+ Annę Soczyńską - ul. Widok 16
 + Mariannę Olszanowską - ul. Bajeczna 3
+ Marka Zasada – ul. Widok 39a
 
Więcej…

Skrzynka intencji

Dzisiejsza liturgia słowa

Statystyki

215981
Dzisiaj:Dzisiaj:52
Wczoraj:Wczoraj:114
W tym tygodniu:W tym tygodniu:478
W tym miesiącu:W tym miesiącu:2493
Łącznie:Łącznie:215981
Rekord: 04-15-2017 : 906
Goście: 12

Rzymsko-katolicka parafia Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
ul. Zwycięstwa 21, 31-563 Kraków
Telefon: 12 414 30 16

Kancelaria parafialna:
Kraków ul. Pólkole 9a
Telefon: 12 413 53 66