Dzisiaj jest: 26 kwietnia 2019
Imieniny obchodzą: Maria, Marcelina, Marzena
Rozmiar tekstu
Parafia Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Parafia Św. Stanisława Biskupa i Męczennika

Życzenia Wielkanocne 2019 1

TRIDUUM PASCHALNE

 

SOBOTA 13 kwietnia

Spowiedź przed świętami

6.30 – 8.00

16.30 do 18.00.

Prosimy nie zostawiać pojednania z Bogiem i ludźmi na ostatnią chwile.

 

 

Wielki Czwartek 

godz. 18.00

- Msza święta Wieczerzy Pańskiej

                                             

do g. 22.00

Adoracja Pana Jezusa w Ciemnicy

g.20.00

- Legion Maryi

   g.21.00

- Grupa Misyjna

**********************************************************

Wielki Piątek 

ADORACJA PANA JEZUSA W CIEMNICY

godz. 7.00

- Róże Żywego Różańca (I do III)

8.00

- Róże Żywego Różańca (IV do VI)

9.00

- Róże Żywego Różańca (VII do X)

10.00

- Uczniowie SP 18 i 39

11.00

- Rada Parafialna i Zespół Charytatywny

12.00

- Służba Liturgiczna Ołtarza – Ministranci i Lektorzy  

13.00

- Mieszkańcy ul. Świtezianki, Beszcz

14.00

- Mieszkańcy ul. Niepołomskiej; Ofiar Dąbia; Dąbska

15.00

- KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

16.00

- DROGA KRZYŻOWA

 

                Wielki Piątek - spowiedź od 16.00 – 17.30

Godz. 18.00. - Liturgia Wielkiego Piątku

 

Adoracja Pana Jezusa w Grobie

         godz.  21.00

- Gorzkie Żale - 3 części z kazaniem Pasyjnym

22.00

- Legion Maryi

23.00

24.00 - 1.00

1.00 - 2.00

2.00 - 3.00

3.00 - 4.00

4.00 - 5.00

5.00 - 6.00

6.00 - 7.00

- DROGA KRZYŻOWA

- Mieszkańcy ul. Zwycięstwa

- Mieszkańcy ul. Widok (nr 2,4,6,8,10,12,14)

- Mieszkańcy ul. Widok (nr 16,18,20,22,22a,35a,39a + domy prywatne)

- Mieszkańcy ul. Bajeczna, Półkole domy prywatne

- Mieszkańcy ul. Na Szaniec, ul. Półkole

- Mieszkańcy ul. Aleja Pokoju (nr parzyste)

- Mieszkańcy ul. Aleja Pokoju (nr nieparzyste)

PODCZAS ADORACJI NOCNEJ MOŻLIWOŚĆ SPOWIEDZI

 

WIELKA  SOBOTA

 

Adoracja Pana Jezusa w Grobie

INDYWIDUALNA W CISZY

 Święcenie pokarmów

 

godz. 9.00 do 14.00 (co 30 minut w kościele)

godz. 12.00 - Beszcz

 

godz. 18.oo. - Liturgia Wielkiej Soboty

Na liturgię prosimy, by wszyscy przynieśli świece.

**************************************************************************************************

W I E L K A N O C

 

godz. 6.30       -          Procesja Rezurekcyjna

                                   Msza św. Zmartwychwstania Pańskiego

 

Msze św:        godz. 8.30; 10.00; 11.30; 13.00 i 19.00

*****************************************************************************************************

 

REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE 2019
NIEDZIELA – 31.03.2019r

7.00     - Msza św. z nauką ogólną

  8.30   - Msza św. z nauką ogólną

10.00   - Msza św. z nauką ogólną

11.30   - Msza św. z nauką dla dzieci

13.00   - Msza św. z nauką ogólną

18.00   - Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym

19.00   - Msza św. z nauką dla młodzieży

 
PONIEDZIAŁEK – 01.04.2019r

godz.   7.00     - Msza św. z nauką ogólną

godz. 10.00     - Msza św. dla chorych (spowiedź od godz. 9.30)

godz. 16.30     - Nauka dla dzieci

godz. 18.00     - Msza św. z nauką ogólną

godz. 19.00     - Nauka dla młodzieży

WTOREK – 02.04.2019r   – SAKRAMENT POKUTY

od 7.00 do 9.00; i po południu od 17.00 - 19.00

godz.   7.00     - Msza św. z nauką ogólną

godz. 16.30     - Nauka dla dzieci

godz. 18.00     - Msza św. z nauką ogólną

godz. 19.00     - Nauka dla młodzieży

 

ŚRODA – 03.04.2019r

godz.   7.00     - Msza św. z nauką ogólną

godz. 16.30     - Msza św. z nauką dla Dzieci

godz. 18.00     - Msza św. z udzieleniem sakramentu Bierzmowania

Rekolekcje poprowadzi – ks. mgr lic Tomasz Jarząbek

Doktorant Wydziału Prawa Kanonicznego Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego

UKŁAD NABOŻEŃSTWA

40- godzinnego

3 marca 2019r

Godzina

OPIEKUN

GRUPA PROWADZĄCA

14.00

MODLITWA INDYWIDUALNA PARAFIAN

15.00

Ks. Proboszcz

Róże Żywego Różańca (1-3)

16.00

Ks. Marcin Papiż

Kandydaci do bierzmowania

17.00

Ks. Krzysztof Karnas

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 18

18.00

Ks. Piotr Romanowski

Legion Maryi

                                                                                                                            

4 marca 2019r

Godzina

OPIEKUN

GRUPA PROWADZĄCA

15.00

Ks. Krzysztof Karnas

Kandydaci do bierzmowania

16.00

p. Karolina Cygan

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 39

17.00

Ks. Proboszcz

Róże Żywego Różańca (4-6)

 

5 marca 2019r

Godzina

OPIEKUN

GRUPA PROWADZĄCA

15.00

Ks. Marcin Papiż

Ministranci i lektorzy

16.00

Ks. Piotr Romanowski

Grupa Misyjna

17.00

Ks. Proboszcz

Róże Żywego Różańca (7-10)

Zakończenie Adoracji Najśw. Sakramentu Mszą św.

  • w niedzielę o godz. 19.00;
  • w poniedziałek i wtorek o godz. 18.00.

W ostatnim czasie pożegnaliśmy:

+  Danutę Małek – Al. Pokoju 28

+ Władysława Emilewicza – ul. Widok 14

+  Jolantę Bednarską - ul. Na Szaniec 10

+ Włodzimierza Marcinkowskiego - ul. Na Szaniec 23

Więcej…

Skrzynka intencji

Dzisiejsza liturgia słowa

Statystyki

343047
Dzisiaj:Dzisiaj:2
Wczoraj:Wczoraj:93
W tym tygodniu:W tym tygodniu:1142
W tym miesiącu:W tym miesiącu:8335
Łącznie:Łącznie:343047
Rekord: 03-31-2018 : 1124
Goście: 5

Rzymsko-katolicka parafia Św. Stanisława Biskupa i Męczennika
ul. Zwycięstwa 21, 31-563 Kraków
Telefon: 12 414 30 16

Kancelaria parafialna:
Kraków ul. Pólkole 9a
Telefon: 12 413 53 66