W związku z pandemią Covid - 19 wybory do Rady Duszpasterskiej mogły się odbyć dopiero w końcówce roku 2021. Powołanie aktualnej Rady na okres kadencji 3 - lata  nastąpiło w miesiącu Lutym 2022r. Rada rozpoczęła swą działalośc 20 lutego 2022 r. Następne wybory do Rady Duszapsterskiej będą po 20 lutego 2025 r.

W skład obecnej Rady wchodzą:

Andrzej Buczak

Anna Karczmitowicz

Henryk Piszczek

Elżbieta Stawiarska-Gryszkiewicz

Paweł Tram

******************************************************************************

W związku z pracami zwiazanymi z budową plebanii a także zaleceniami Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego Metropolity Krakowskiego, o jeden rok została przedłuzona działalność Rady Duszpastersko-Budowlanej. Zgodnie z regulaminem Rad Duszapsterskich Archidiecezji Krakowskiej, wybory do nowej Rady odbędą się w Lutym 2021r.

W skład obecnej Rady wchodzą:

z wyboru:

Mieczysław Blajda

Stanisław Paruch

Elżbieta Stawiarska

Elżbieta Śpiewla

z urzędu:

ks. Marcin Papiż (wikariusz)

Paweł Tram (kościelny)

Robert Grabski (organista)

W czerwcu 2019 roku z prac w Radzie Duszpastersko-Budowlanej z przyczyn osobistych zrezygnował pan Marek Kowalczyk. Dziękujemy za 4 letnią pracę na rzecz naszej Parafii w ramach działań podejmowanych przez RDB.

We wrześniu 2016r z prac w Radzie Duszpastersko-Budowlanej zrezygnowała pani Monika Malik-Łapa. Dziękujemy za 18-to miesięczną pracę na rzecz naszej Parafii w ramach działań podejmowanych przez RDB.

*******************************************************************************************

W styczniu 2015 roku, zgodnie z regulaminem Rad Duszpasterskich Archidiecezji Krakowskiej, wygasła, przedłużona o rok, kadencja Rady Duszpastersko-Budowlanej. Po ogłoszonych wyborach, przez parafian w głosowaniu tajnym, w lutym 2015r została wybrana, na 5 letnią kadencję, nowa Rada Duszpastersko-Budowlana. Pierwsze spotkanie nowej RDB odbyło się 17 marca 2015r.

W skład obecnej Rady wchodzą:

Mieczysław Blajda

Marek Kowalczyk

Monika Malik-Łapa

Stanisław Paruch

Elżbieta Stawiarska

Elżbieta Śpiewla

1 lipca 2012 roku nastąpiła zmiana Księdza Proboszcza w naszej parafii. Pożegnalismy ks. Stanisława Sudoła a nowym Proboszczem i jednocześnie opiekunem Rady Duszpastersko-Budowlanej został ks. kanonik dr Paweł Gawron. Nowy opiekun zachował status quo istniejącej Rady.

W 2007 r., z inicjatywy proboszcza i obecnego opiekuna, księdza kanonika Stanisława Sudoł, została wybrana, przez parafian w głosowaniu tajnym, Rada duszpastersko-budowlana.
W gronie 10 osób znajdują się specjaliści i doradcy różnych profesji.
Ma za zadanie dokonać oceny stanu technicznego świątyni, wytypować zakres i kolejność wykonania niezbędnych prac budowlanych, naprawczych i remontowych oraz tych, które jeszcze do chwili obecnej w ogóle nie zostały rozpoczęte od początku budowy. Równocześnie ma służyć pomocą w zakresie działań duszpasterskich na terenie naszej parafii.

Od stycznia 2011 r. RADA DUSZPASTERSKO-BUDOWLANA działa w nowym składzie:

dr inż. architekt Jan Wrana

mgr inż. Mieczysław Blajda                  Elżbieta Stawiarska

Artur Staszak

mgr inż. Elżbieta Śpiewla            mgr inż. Robert Zięcik

mgr inż. Krzysztof Dębowski

mgr inż. Halina Judka

Wiesław Migdałek

Spotkania Rady odbywają się w każdą drugą środę miesiąca, po mszy św. i Nowennie do Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy.

772045
Łącznie:Łącznie:772045